Sony Xperia Odin Yüzünü Gösterdi

Yine bir sızıntı haberi ve yine Sony’den. Sony’den haberler ile devam ediyoruz. Çıkardıkları telefonlar ile son yıllarda kendini kanıtlayan Sony, yeni akıllı telefonunu gün ışığına çıkardı. Sony hayranlarına güzel bir haber bu. Sony hayranları için 2013 yılında yeni bir telefon ile tanışacaklar.

Geçtiğimiz günlerde çıkan sızıntı haberlerinde Sony’nin yeni telefonu Sony Nexus X olacağı yönünde idi. İlgili söylentiler zekice olsa da sahte ve reklam içerikli olduğu ortaya çıktı. Telefon için söylentilerde bazı özellikler belirtilmiş. Sadece tek bir resmi bulunan Sony Xperia Odin‘in Samsung Galaxy Note IILG Optimus Vu ve HTC J Butterfly rakip olacağını söylebiliriz. Fotoğrafta’da görebilirsiniz.

Sony Xperia “Odin” diyebileceğimiz akıllı telefonun ilerleyen zamanlarda daha detaylı olarak tanıtılacağını söylemek mümkün. İlerleyen zaman içinde telefon için yeni özellikleri hep birlikte tartışacağız. Sadece telefona ait özellikler arasında 1920×1080 (Full HD) piksel çözünürlüklü 5 inç ekran, 1,5 GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli bir Qualcomm Snapdragon S4 Pro işlemci ve 2 GB RAM yer alıyor.

Sony’nin Xperia Odin C650X’i, 8-11 Ocak 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek olan CES 2013 Fuarı’da tanıtması bekleniyor.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.