Sony Xperia Yuga 1080p Görüntü Desteği İle Geliyor

1

Sony 2013 yılına hızlı bir giriş yapmayı planlıyor. Eğer planladıkları şekilde hareket ederlerse 2013 ‘ ün en çok konuşulan akıllı telefon üreticilerinden olabilirler. Sony yeni akıllı telefonlarını tanıtmaya tüm hızıyla sürdürüyor. Yeni çıkan bir söylentiye göre Sony, Xperia Yuga adında bir akıllı telefonun çıkacağı yönünde haberler ve sızıntılar ortalıkta dolaşıyor. Xperiablog.net adresinden de konuyla ilgili bilgilendirmelerde yer almakta. Bugün ise daha belirgin özellikleri ve çıkış tarihi hakkında ufacık da olsa detaylara yer verilmiş durumda. Geeky-Gadgets adresinden edindiğimiz bilgiler şu şekilde :

Sony, 5 inçlik ekrana sahip akıllı telefonu Xperia Yuga ‘ yı piyasaya sürmek için ortaya çıkardı. Full HD 1080p ekran özelliği söylenmekte olan akıllı telefon 2013 yılında akıllı telefonların nasıl olacağı yönünde ip uçları da veriyor. Sony Yuga, aynı zamanda 1.5GHz hızında dört çekirdekli işlemci ile gelmesi bekleniyor.

Sony Yuga ‘nın diğer özelliklerine baktığımızda şık ve görsel bakımdan muhteşem bir akıllı telefona benziyor. Tasarımın farklı olması da en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan. Aşağıdaki fotoğraf’dan da inceleyebilirsiniz. Unutmadan söylemek gerekir ki 12 megapiksel kamera ve 2GB RAM ‘ ın olması ısınmaya karşı biraz olsun önlem olacak gibi.

Cihazın henüz ne zaman satışa sunulacağı ve ne zaman tam olarak tanıtılacağı netlik kazanmış durumda değil. Ancak aldığımız bilgilere göre 2 ay sonra ABD ‘ de düzenlenecek olan

Yorumları Görüntüle

2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.