Sony Xperia Z Ultra Özellikleri

Günümüzde yeni nesil akılı telefon teknolojisine yön veren teknoloji devlerinin başında gelen Sony firmasını yeni gözdesi olan Sony Xperia Z Ultra modeli yepyeni özellikleri ile kullanıcılara farklı bir deneyim sunmaktadır. Sony firmasının yeni ürünü olan Xperia Z Ultra özellikle 6.44 inç ekran boyutu ile akıllı telefon modelleri arasında ekran boyutlarının sınırlarını oldukça zorlamaktadır.

Bu denli büyük kapasiteye sahip ekranı ile oldukça büyük görünse de 6.5 milimetrelik kalınlığı ile elde çok daha tutulabilmesine olanak sağlamaktadır. Performans açısından da diğer akıllı telefon modellerine göre çok daha yüksek bir kapasiteye sahip olan Xperia Z Ultra akıllı telefon modelinde dört çekirdekli 2.2. Ghz Qualcomm Snapdragon 800 işlemci bulunmaktadır. Aslında Sony Xperia Z Ultra akıllı telefon modelinin kullanıcıyı sevindiren en güzel özelliklerinden bir tanesi de su geçirmez bir yapı da olmasıdır.

xperia-z-ultra

Sadece kulaklık girişinin kapağının olmamasına rağmen hiçbir şekilde içerisine su geçirmemektedir. Xperia Z Ultra’nın tasarımı, Xperia Z’nin keskin stilini koruyor. Bu, telefonu tek elle tutmayı bir miktar zorlaştırsa da lastik arka kısım, bu durumu telafi ediyor.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.