Ucuz iPhone Ne Zaman Çıkacak?

Biliyorsunuz ki bir süredir ortalarda ucuz iPhone ne zaman çıkacak soruları gündemde. Apple, şuanda dünyanın bir numaralı akıllı telefon üreticilerinden. Ürettiği akıllı telefonlar ile hatta ve hatta ilk akıllı telefonları üreten şirket yeni ucuz iPhone modellerini duyurmaya hazırlanıyor. Akıllı telefon pazarında en güçlü isim olan Apple, iPhone modelleri ile bir çok kesime hitap ediyor. Her sene sunmuş olduğu yeni akıllı telefon modelleri ile herkesi sevindiren şirket, son olarak da 2012 Eylül ayında iPhone 5 adında ki yeni modelini bizlere sunmuş ve piyasaya çıkarmıştı.

Apple, 2013 yılı içerisinde de iPhone serisine devam ederek yeni bir “S” cihazını çıkarması bekleniyor. Bu cihazın adı ise iPhone 5S olması beklenmekte. Gelen bilgilere göre yeni iPhone modeli bu aydan sonra düzenlenecek olan WWDC 2013′de karşımıza çıkacak. Diğer yandan firma, düşük fiyatlı bir iPhone modeli sunacağı yönünde de haberle gelmekte.

ucuz-iphone-1

Sızıntı haberlerinin kaynağı Çin’de bir web site üzerinden açıklama yapıldı. Weibo isimli internet adresi yeni ucuz iPhone‘a ait olduğu iddia edilen görüntüleri tüm dünyaya paylaştı. Yeni ucuz iPhone modeline ait olan görselin ayrıntılı bilgiler yer verilmiyor ancak yeni lightning connector dikkatleri çekmekte.

ucuz-iphone-2

İlerleyen günlerde iPhone’ın bütçe dostu ucuz modeli piyasaya çıkacak mı hep birlikte göreceğiz. Büyük merakla bekliyoruz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.