Xperia i1`in Türkiye Hakkında Detayları Belirlendi

1

Bilindiği gibi Sony, yeni cihaz çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. 2013 yılının başlarında Xperia Z ile akıllı telefon pazarına oldukça hareketlilik getirmişti. Bu bağlamda serilerine tüm hızıyla devam eden Sony, yeni cihazı Hanomi’yi ilerleyen günlerde tanıtmaya planlıyor. Ancak henüz net bir bilgi yok. Sony’in geliştirmiş olduğu yeni cihaz ve kullanıcıların büyük merak içerisinde olduğu cihaz Hanomi kamerası ile dikkat çekiyor. Daha çıkmadan kamerası konuşulan cihazın Türkiye detayları yavaş yavaş belli oldu.

Xperia i1 akıllı telefon adı verilmiş olan güçlü donanım özellikleri ve bunun yanı sıra 20MP kamerası ile şimdiden kullanıcıları merak içerisine almış durumda.

Türkiye piyasasında Sony, Xperia Z için geç kalmıştı ancak bu hatayı yeni geliştirdiği Xperia i1 için yapmayacağı kesin gözüyle bakılıyor. Bu bağlamda da Sony hemen harekete geçmiş olacak ki Türkiye cephesi için büyük süprizlerin olduğu söyleniyor.

Xperia-i1

Sony, Xperia Z akıllı telefonunu Türkiye pazarına geç getirmesi çok tartışılmış idi. Peki Xperia i1 ne zaman çıkacak? Firma yeni akıllı telefonu Xperia i1′i Eylül ayında düzenlenen IFA Fuarında resmiyete kavuşturması beklentiler arasında. Lansmanın ardından bir çok ülke ve Türkiye pazarında da Ekim ayında satışa çıkması da yine gündemde olduğu söylenmekte. Firmanın resmen açıklama yapmasa da Sony Hanomi yada diğer ismi Xperia i1 akıllı telefon Ekim ayında raflardaki yerini alacak olması herkesi heyecanlandırmış durumda.

Xperia Z akıllı telefonu Türkiye fiyatı 1900 TL olarak belirlenmiş idi. İddialı donanımsal özellikleri ve 20MP kamerası ile dikkat çeken Xperia i1 2000 TL yada üzeri olarak karşımıza çıkabilir. Xperia i1 fiyatı bu şekilde olursa yine bir çok kişi mahrum kalacak böyle güzel bir telefondan. Bakalım ilerleyen günler neler gösterecek.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.