Survivor 2014 Ünlüler Gönüllüler Takımı

Acun Ilıcalı`nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışması tüm hızıyla devam edecek. Yeni sezonda`da ekranlarda olacak olan Survivor, bu sefer 2014 yılı yarışmacılarını belirlemek için karşımıza çıkacak. Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 yarışması biliyorsunuz ki geçtiğimiz hafta bitti. Final yine muhteşem şekilde hazırlandı. Şimdi ise rota Survivor 2014 Ünlüler ve Gönüllüler yarışması.

Acun Ilıcalı`nın yapımcılığını üstlenerek ekranlara sunduğu yarışma programı Survivor, yeni sezonda da ekranlarda olacak. Survivor‘un yeni sezonda ki ünlüler gönüllüler takımları da gün itibariyle belirlenmiş oldu. Büyük bir izleyici kitlesine sahip heyecan dolu dakikaların yaşandığı yarışma programının yeni sezonu Survivor 2014 takımı heyecan içinde bekleniyor.

Zorlu mücadeleye tanık olduğumuz yarışmada geçtiğimiz sezonun kazananı gönüllüler takımından Hilmi Cem olmuştu hatırlayacaksınız. Birinciliği alan Hilmi Cem 07.07.2013 tarihinde yayınlanan Survivor Özel programında sevincini dans ederek tüm izleyenlere göstermişti.  Önümüzde ki sezonda büyük süprizler ile devam edecek olan yarışma programı Survivor 2014 ünlüler Takımı, Survivor 2014 Gönüllüler Takımı, Survivor Yeni Sezon Ünlüler Kimler? Hepsinin yanıtı yazımızda.

Survivor 2014 Ünlüler ve Gönüllüler takımı yavaş yavaş belirleniyor. Önümüzde ki yılda devam edecek olan Survivor 2014 yarışmasında güçlü bir kadro hazırlanmak için kollar sıvandı. Acun, yine tanıdık isimleri Survivor 2014 ekibine almak istiyor. Yarışmaya katılacak olan isimlerin yavaş yavaş şekillendiğini de söyleyebiliriz. Survivor 2013`de ödül olarak ünlüler takımını Brezilya’da Alex’in evine götüren Acun, yeni sezonda Fenerbahçe’nin ünlü ismine de teklifte bulundu. Bunun yanı sıra Fenerbahçe’de uzun yıllardan beri futbol oynayan Alex`in tercümanı olan Samet Güzel`e de teklif götürdü. Survivor 2014 Ünlüler Takımı ve Survivor 2014 Gönüllüler Takımı belli olduğunda sizlere yayınlayacağız.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.