6 sene önce
6 sene önce

Teşekkürler EnPara.Com

2007’den bu yana internet sektöründe kendi adıma bir şeyler yapmak için uğraşıyorum. Gerek para kazanma gerek bilgilendirme gerekse kendimi geliştirme adına faaliyetlerde bulundum ve hala daha bulunmaya devam ediyorum. Sektörde para kazanmak çok basit olsa da çok çok büyük paralar kazanmak çok zor. Gerçek anlamda sizleri zorlayabiliyor. Aklınıza bir proje geliyor ve hemen yapmak istiyorsunuz faaliyete geçiriyorsunuz. Ama o da ne rakibinizin sizden önce açmış, bitirmiş birinci sayfalara kadar yerleşmiş.

Sektör ne kadar zor olsa da yine de edinilen dostluklar ve bloglar sayesinde tanıdığın arkadaşlıklar sizleri evlerine davet edebilecek seviyeye kadar getirebiliyor ki bu da harika bir şey. Konu başlığımı Enpara.com niye yaptım diyenler olacaktır şimdi konuya giriş yapıyorum. Azıcık eskilere döndüm 🙂

Dostlar bildiğiniz gibi hepimiz bu blogculuk ve reklam işlerinden iyi paralar kazanıyoruz. Eskiden ne vardı r10.net üzerinde satışa açtığımız konularda ödeme yöntemleri Paypal yada Misli ve türevi şans oyunları siteleri vardı. Bir dönem çok büyük sıkıntılar çekmiştik bu şans oyunları sitelerinden.

finansbank-enpara

3 sene önce bu ivmeyi kıracak bir sistem geliştirmişti Finansbank. Tüm webmaster ve internet üzerinden para kazanan kişilere neredeyse ilaç niteliğindeydi ki hala daha öyle devam ediyor. Sektörde herkesin birer EnPara’sı bile bulunuyor.

Bende yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum EnPara.com’u ve süper bir sistem. Şuana dek yapılan para transferlerinden 200’e yakın bir meblağ kurtarmışım. Yani diğer bankalara kaptırmamışım paramı. En güzel özelliği ise EFT ve HAVALE ücreti almıyor olmaları.

Tebrik eder ve başarılarınızın devamını dilerim EnPara.com

Bu Yazıyı Paylaşın

En Çok Okunanlar
Yazılarımızı hobi olarak alıp kullanabilirsiniz. Biraz emeğe saygı yaparsak çokta güzel olmaz mı?