Kartepe Green Park Otelinde Hafta Sonu

Büyükşehirlerin ve iş yaşamının keşmekeşinden kurtulmak için kısa mevsim tatilleri iyi bir seçenek haline geliyor. Sadece fiziksel değil, ruhen de size dinlendirecek ve huzur verecek dağ zirvesine kurulu adeta dev bir dağ evi olan Kartepe Green Park Otel, karın huzuruyla birleşip sizi arındırıyor.

Eşsiz dağ havası ve Sapanca Gölü ve İzmit Körfezi manzaralarıyla, keyfinize keyif katacak olan Kartepe Green Park Otel, kışın beyazını hizmetleriyle renklendiriyor. Sadece size değil ailenizi de düşünen Green Park Otel, çocuk kulübü, kızak takımlarıyla da çocuklarınıza, anı olarak kalacak bir tatil sunuyor. Ayrıca ATV turları, dağ bisikleti, paintball, binicik, safari turları, yamaç paraşütü gibi seçenekleriyle kayak dışında eğlence arayan müşterilere de hitap ediyor.

Damağınıza ve cebiniz uygun Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini barından yemekler yiyebileceğiniz Kartepe Green Park Otel, yüksek müşteri memnuniyetini amaç ediniyor. SSC Tur güvencesiyle gelmenizden memnun olacağımız Green Park Otel’i unutamayacaksınız.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.