Real Madrid – Galatasaray Maçı İçin Uçak Bileti

2

Türk takımlarımız Galatasaray Avrupa’da çeyrek finale kalınca, karşılaşmanın oynanacağı Nisan ayında yoğun bir taraftar kitlesinin İspanya’ya seyahat etmesi bekleniyor. Bunların neredeyse tamamına yakını hava taşımacılığını kullanacaklar. Maç 3 Nisan Çarşamba günü saat 21:45’ten itibaren Santiago Barnebau stadyumunda oynanacak. Bu maç için Galatasaray taraftarları için 4000 bilet ayrılmış durumda. Maçın bilet fiyatları ise 570, 720, 995 ve bin 200 TL olarak belirlendi.

Peki maça gitmek isteyenler sadece maç bileti fiyatlarını mı düşünmeli? En az maç fiyatları kadar değişiklik gösterebilen ve yoğunluk nedeni ile artışa geçen uçak bileti fiyatları da taraftarların düşünmesi gereken bir diğer faktör. Bu noktada biz de bilet fiyatlarını sizler için araştırmak istedik. En ucuz uçak bileti fiyatlarını bulabilmek için de fiyatları Enuygun.com uçak bileti servisi üzerinden çektik. Tarih aralığı olarak da 2 Nisan gidiş, 4 Nisan dönüş tarhilerine baktık. İşte markalara göre ortaya çıkan rakamlar :

2 Nisan – 4 Nisan tarihleri arasında en ucuz gidiş dönüş bileti Swiss Hava Yollarına ait. 392 TL tutarındaki bu bileti satın alanlar, uçağın aktarmalı olduğu ve biletlerin promosyon olduğuna dikkat etmeliler.

ucuz uçak bileti

7856 TL’ye kadar çıkan bilet fiyatları arasında eğer THY ile gitmek isterseniz en ucuz 1200 TL tutarında bir rakamı gözden çıkarmalısınız. Aktarmasız olan bu uçakta bu fiyata promosyonlu olarak uçabilirsiniz. Gidiş yabancı bir hava yolu dönüş THY düşünenler ise yaklaşık olarak 400 ila 700 TL arasında bir ücret ödemeyi göze almalıdırlar.

Bu yazdığımız en ucuz bilet fiyatları promosyonlu biletler olduğu için, herhangi bir iade veya değişiklik şansı olmadığını da göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Her şeye rağmen çok sık karşılaşmadığımız böyle üst düzey mücadeleler için ortalama 2500 TL bir rakamı gözden çıkarmak ve maçın keyfine bakmak paha biçilemez sanırım.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.