SSC Tur ile Armonia Hotel Keyfi

Arkadaşlarımızla ayarladığımız tatilimizi geçirmek üzere Bodrum’a uçak biletlerimizi aldık ve yola koyulduk. Yola çıkmadan evvel SSC Tur üzerinden gideceğimiz Armonia Hotel rezervasyonu yaptırdık. Otele vardığımızda bize verilen odanın manzarası çok dikkatimi çekmişti. Karşıda Yunanistan Kos Adasının manzarası ile büyülendim diyebilirim.

Armonia Hotel’i ayarlamamın en büyük sebeplerinden biri sörf merkezi olmasıydı. Plajından arkadaşlarımla birlikte sörf yapmayı istemiştik. Sörf sonrası iyi bir masaj da fena olmazdı diye düşündüm.

Bodrum’a ilk gelişim olmasına rağmen hotelin hemen çok yakınından dolmuş kalkan yere yakın olması bir artıydı. Yurtiçi Otelleri arasında Armonia Holiday Spa merkezi ile sörfte harcadığımız yoğun enerjinin bize geri dönüşünü çok iyi yapan masörler, Holiday Village’a yeniden gitmemizi sağlayacağını nereden bilebilirdi. Odalar farklı farklı dizayn edilmişti, engelliler için bile oda vardı. Böylesi ince düşünceye sahip bir hotelde konaklamak insanı ayrıcalıklı kılıyor.

tatil fırsatı

Odaların temizliği, personeli ilgisi, yemeklerin lezzeti çok güzeldi. Arkadaşlarımla birlikte geçirdiğim en güzel tatil anılarından biri olarak hafızama yer etti.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.