Ucuz Tatil Otelleri

Tatil yapmayı kim istemez ki ? Konuya ilk olarak buradan girmek istedim çünkü sizlere ucuz tatil hakkında biraz bilgi vererek, tadını doyasıya çıkaracağınız tatili anlatmaya çalışacağım. Ucuz tatil 2013 genellikle orta bütçeli aileler tarafından tercih edilmekte. Ucuz tatil demek değildir ki 5 – 6 yıldızlı otelleri seçmeyerek daha düşük bir tatil ve kötü yemeklere maruz kalmak. Hayır, ucuz tatil bu değildir. Ucuz tatilin amacı, müşteriyi teşvik etmek ve erken rezervasyonu olan müşterilere belirli bir indirim yapmaktır. Ucuz tatil deyince ön yargı ile yaklaşırız ancak bu ön yargıyı yıkmalıyız. Ucuz tatilden yararlanmak erken rezervasyondan geçmektedir. Erken rezervasyon seçeneklerini burada da gördük bakın. Eğer sizlerde ucuz tatil yapmak isterseniz, erken rezervasyonunuzu biran önce yaptırın.

Oteller genellikle erken rezervasyon seçeneklerini açık ara tutarlar. Buda biz orta gelirli aileler için birebir. Daha ne duruyoruz o zaman erken rezervasyon için. 2013 ucuz tatil otellerinde sizin de yeriniz olsun istemez misiniz. Hemde ucuz tatil fırsatı ile. Ucuz tatil otellerinde konaklama imkanına erken rezervasyon ile sahip olmanız mümkün. Erken rezervasyonun bir diğer önemli yeri ise ulaşımda. Şimdiden biletlerinizi ayırtmanın vakti geldi , geçiyor bile.

Yorumları Görüntüle

2 yorum

  1. Zeynep ALTINDAG dedi ki:

    Artık eskisi gibi değil sanırım. Eskiden daha çok indirim yapardı oteller. Şimdi de yapıyor gibi gözüküyor ama sezonda bi bakıyorsun yüzde 10 fark ancak oluyor:(

  2. Kadir dedi ki:

    Benim anlamadığım nokta şu rusya’dan bir otele tatil aldım aynı otele istanbul’daki arkadaşımda Türkiye’den aldı. Arada belki 5-10 dolar fark vardı. Hani Türkiyede millet yurt dışındakilerden Çok pahalıya tatil yapıyoruzu Rusyada yaşayanar için geçerli değil. Hatta bildiğim kadarı ile rus Turistler daha pahalıya yapıyor. Almanlar ve avrupalılar ise az ödeme yapıyor diye biliyorum.

    Lakin Türkiyede Turizm gelştikçe otel sayısı arttıkça fiyatların daha çok aşağı ineceği kanısındayım. Herşeyden önce en önemlisi kaldığınız otelde aldığınız hizmettir. Hizmet almadıktan sonra kötü yemek ve kötü personel olduktan sonra Ucuz olması benim için birşey ifade etmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.