6 sene önce
6 sene önce

Turkcell T50 En Hızlı Satılan Telefon Oldu

Turkcell’in 9 Temmuz tarihinde piyasaya sunmuş olduğu T50 serisi telefonlar bugüne kadar en çok satılan Turkcell telefonu olarak büyük bir başarıya imza atmıştır. T Serisi akıllı telefonlarından olan T50 çoktan 165 bini aşmış bulunmaktadır.

Turkcell’in kendi markası ile çıkarttığı T serisi Android telefonların en yenisi olan T50 telefonları 165 bini aşan satış trendiyle şimdiden Turkcell’in en çok satan telefonlar listesinde ilk sırayı almayı başardı. Sürekli teknolojiyi ve mobil uygulamaları takip eden teknoloji tutkunları için T50 hemen dikkatleri üzerine çeken bir telefon olmayı başarmıştır. Bu kadar hızlı bir şekilde satılmasında bunun rolü büyük olmuştur.

turkcell-t50

Turkcell T50 bu kadar çok satış trendine ulaşınca ülkemizde de yerli üretime geçilmesi için start verildi. Turkcell T 50 Eylül ayından itibaren Madein Turkey etiketi ile vitrinde boy göstermeye başlayacaktır.

T50 Serisi telefonların ülkemizde üretilmeye başlanması ve Turkcell garantisi altında bu üretime geçilmesi bizler için çok büyük bir gurur kaynağı olacaktır. T 50 Serisi sayesinde herkes akıllı telefonlara çok uygun fiyatlara sahip olabilecektir. Turkcell için büyük bir gurur kaynağı olan T50 cep telefonları aynı zamanda ülke ekonomisine de büyük katkılar sağlayacaktır.

Bu Yazıyı Paylaşın

En Çok Okunanlar
Yazılarımızı hobi olarak alıp kullanabilirsiniz. Biraz emeğe saygı yaparsak çokta güzel olmaz mı?