Tüy Azaltıcı Kullanımı

6

Bütün tüy azaltıcı kullanım yöntemleri neredeyse aynıdır. Tüy azaltıcı yöntemler uygulayan kişiler en çok kullanılan hamamotu kürü uygulama konusunda uzman olduklarına eminim. Fakat kokusu ve uygulama zorluğu nedeni ile bir çok kişi kullanmaya son vermiştir. Biz sizlere son teknoloji ürünü olan hairjen’in kullanımı hakkında detaylı bilgi vermek istiyoruz.

Uygulanabilirliğini bu kadar basit yapan şey sıvı halde olmasıdır. Sprey şeklinde kullanılan bir kür olması ve kokusunun hamamotu kürü gibi olmaması ise kullanılabilirliğini arttıracak bir yöntemdir. İstenmeyen tüylerin bulunduğu kısma uygulayıp, 3-5 dakika boyunca cildinizin hairjen spreyi emmesini beklemeniz gerekmektedir. Daha sonrasında ise bol su ile yıkayıp, istenmeyen tüylerin yok oluşunu izleyebilirsiniz. Hairjen sprey kullanımının önerilen maksimum süresi üç aydır. Her kullanımda tüylerin gözle gözlemlenecek derecede yok olduğunu fark edeceksiniz. Belli bir süre sonunda ise tamamen tüylerden kurtulduğunuzu göreceksiniz.

tüy-dökücü-krem

Hairjen spreyi vücudun istenilen bütün bölgelerinde kullanabilirsiniz. Tek dikkat edilmesi gereken göz bölgesine uzak olması gerekmektedir. Hairjen spreyin kullanım alanları; sırt, omuz bölgesi, göğüs bölgesi, koltuk altı ve kollar, bacaklarda ve genital bölgede rahatlıkla uygulanabilir. Hairjen yüz bölgesinde de rahatlıkla kullanım yapılabiliniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.323 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.