Watch Dogs Oyunu

7

Günümüzün gelişen bilişim teknolojilerinin vermiş olduğu destek sayesinde bir senaryoya sahip kaliteli oyunlar üretilebilmektedir. Pek çok kişi oyun oynamadan önce oyunu tanıma ihtiyacı duymaktadır. Bu sebeple de sizlere biraz watch dogs’dan bahsedelim. Ubısoft piyasaya sürmüş olduğu her oyun gibi bu oyunda da yüksek nabız ön planda. Duraksız bir macera ve nefes kesen görüntü kalitesi sayesinde oyun çok daha farklı boyutlara ulaşabilmektedir. Arzu ettiğiniz takdirde gerekli ekipmanların sağlanmasından sonra oyunu farklı oyun konsolları aracılığı ile de oynayabilmeniz de mümkün kılınmıştır.

 Oyun genel olarak incelendiğinde çocuklarımızın oynayabileceği bir oyun olarak nitelendirilememektedir. Pek çok farklı konuyu oyunun içerisine harmanlamayı başaran bir senaryoya sahip olduğu için pek çok farklı hissiyatı oyunculara yansıtabilmektedir. Oyunu çalıştırmak için çok zor bir kurulum gerekmiyor. Akıcı senaryosu ile pek çok kişinin şimdiden gönlüne taht kurabilmiş merakla beklenen oyunlar arasına girmeyi başarmıştır. Bu sebeple de oyun kullanıcıları tam anlamı ile içerisinde kaybolacağınız ve kendinizi kaybedeceğiniz bir aksiyona davet etmektedir. Dünya çapında tanınmış olan bir marka olan ubisoft’un henüz yeni piyasaya sunulmuş olan watcdogs’un görüntü kalitesinin yakalanabilmesi adına firma prensiplerinin esnetildiğini de açıklamıştır.

Watch dogs oyna hayatını yaşa bütün gününüz eğlenceli geçsin. Oyunu arzu ettiğiniz takdirde bilgisayarınız da oynayabilirsiniz. Fakat ilginç olanı ise telefonlarda bulunan uygulama marketlerinden oyunun kendi bilgilendirme platformunu indirebilir ve en son haberleri alabilirsiniz. Watch dogs oyna hayatını yaşa bütün gününüz eğlenceli geçsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.418 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.