Chorme’dan Sık Kullanılanlar için Yeni Eklenti

Google arama motoruna ait olan ve internet tarayıcıları arasında en fazla indirilerek memnun kalınan tarayıcı Google Chorme olmaktadır. Bu kadar rağbet gösterilmesinin üzerine Chorme’da bir yıl içerisinde birçok yenilik yaparak kullanıcılarına daha kolay bir surf keyfi sunuyor. Artık internette gezinirken daha kısa süre içerisinde birçok işlemi aynı anda gerçekleştirme fırsatı Chorme sayesinde bize veriliyor.

Geçtiğimiz günlerde açıklanan bir habere göre Google Chorme internet tarayıcısı yeni bir eklenti geliştirdi ve kullanıcıları için eklentiyi aktif etti. Eklentinin ismi; Save to Google. Save to Google eklentisi sayesinde Sık Kullanılanlar bölümüne kayıt etmiş olduğunuz web sitelerine daha kolay ve aynı zamanda da daha hızlı şekilde ulaşabileceksiniz.

Bir bilgisayar üzerinden Sık Kullanılanlar bölümüne eklemek istediğiniz web siteyi ekliyordunuz ancak; başka bir bilgisayara ya da telefonunuza geçtiğiniz zaman bu siteye erişim sağlayamıyordunuz. Sadece o bilgisayarda kayıtlı oluyordu. Save to Google eklentisi sayesinde başka cihazlarınıza o Google hesabınızdan giriş yaptığınızda kayıt etmiş olduğunuz web siteleri de karşınıza gelerek işinizi kolaylaştıracak.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.