Google Londra 2012 Kapanış Seremonisi

Londra 2012 olimpiyatlarının artık sonuna gelindi ve bugün son gün. Google’da bu olimpiyatların başından beri doodle’lar ile tüm dünyaya duyuruyordu şu gün şu branş yarışacak vs gibi. Bu doodle’lar ile bazen eğlendik bazen’de hüzünlendik. Hüzünlendik mi acaba? Ya da öyle bir şey işte 🙂 Neyse efenim. Şimdi Londra 2012 olimpiyatların sonuna gelmişiz tabi bunu bizde Google’dan öğrendik. Gündemi yine değiştiriyor büyük abimiz Google.

Google Londra 2012 Olimpiyatları‘nın başlangıç tarihinden itibaren her gün branş dalı için Doodle yaparak anasayfasından yer verdi biliyorsunuz. Londra 2012 kapanış seremonisi için de yeni bir logo tasarlamış bizim amcamız. Yeni logo pek’de şık durmuş.

Hergün sürpriz Doodle logoları ile ziyaretçileri şaşırtan Google animasyon oyunları ile de herkesin beğenisini kazanmıştı. Bazen top oynadık bazen basket attık. Uzun atlama bile yaptık. Ellerine sağlık Google. Londra 2012 Olimpiyatları’ndan geriye kalan sahneler bir yana, Google’ın yaptığı logolar da unutulmayacak gibi görünüyor ki unutulması imkansız gibi. 🙂

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.