Günümüz iletişimi ve Email

Günümüz iletişimi ve Email

Günümüz şartlarını göz önüne aldığımız zaman, iletişimde bir hayli ilerlediğimiz ve sürekli olarak da çıkan teknolojik yenilikler ile daha da ivme kazandığınız söyleyebiliriz. Eskiden dünya’dan bihaber yaşıyorduk diyebiliriz. Özellikle de sosyal medya’nın gelişmesinden önceki dönemlerde insanlar bu kadar hızlı, güncel ve doğru bi şekilde haber alamıyor, güncel olaylardan da haberdar olamıyordu.

2000’li yılların başlangıcı aslında dijital çağın coşması şeklinde de adlandırılabilir. Çünkü insanlar 2000’li yıllardan itibaren facebook, Youtube gibi internet devi ve şimdiki dijital dünyamızı şekillendiren teknolojiler ile tanışmaya başladı. Tabii ki de önceleri dijital iletişim ve haberleşme mevcuttu. Fakat bu düzeyde hayatımıza girmemişti. İlk başlarda msn massenger denilen ve microsoft firması tarafından kullanıcılarına sunulan bir online iletişim aracı vardı. Pek çok kişinin zamanında internet denildiği zaman aklına gelen iki şey vardı. Bunlar msn ve google’dı. O dönemlerden bu yana çok değişmeler olsa da hala mevcudiyetini ve önemini koruyan yegane altyapı muhakkak ki email hizmetleridir.

Biliyorsunuz muhakkak, online bir oyun, forum veya çevirimiçi hizmet veren her platform muhakkak sizden email adresi isteyecektir. Bunu yapmayı bilmeyen pek çok arkadaş google’da msn kaydol diye sürekli arama yapmaktadırlar. Halbuki msn artık kullanılmıyor. Fakat msn geçen zamanlarda hayatımızda o kadar çok yer edindi ki, hala isim olarak kullanılmakta. Eposta hesabı açmak konunusunda problem yaşayan arkadaşlar, sürekli internet devi google arama motorunda Hotmail Kaydol, Gmail Aç*gibi kelimeleri aramakta. Onların bu konuda destek bulmaları için pek çok websitesi mevcut fakat bunlardan biri olan www.emailkaydol.com sitesi kaliteli yardım içerikler, resimli ve videolu anlatımları ile kullanıcılara kolayca nasıl email hesabına kaydolacakları konusunda yardım ediyorlar.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.