Satış Grupları Kategorisi Facebook’ta

1

Sosyal paylaşım siteleri arasında en çok rağbet gören ve bu rağbete karşılık her geçen gün eklediği yeni özellikleri ile dikkat çekmeye devam eden Facebook yeni özelliği ile yeniden karşımızda. Son zamanlarda her aya farklı bir özellik getirme şekli ile kendisini tanıtan Facebook Nisan ayını da boş geçmeyerek yeni özelliğini Facebook kullanıcılarına duyurdu.

Facebook Satış Grupları Kategorisi

Facebook 2016 Nisan özelliğini sizlere tanıtmaktayız. Nisan ayında çıkardığı yeni özelliği Satış Grupları Kategorisi olmaktadır. Bu kategori kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlıyor ve aynı zamanda da internet dışında gidecekleri yerleri belirlemeleri konusunda yardımcı oluyor. Aslında bu özelliği kullanıcılara kolaylık sağlasa da satış gruplarına da fayda etti.

Satış Grupları da Çok Sevindi

Hem alıcıyı, hem de satıcıyı bir araya getirerek aslında bir nebze de olsa ticaretin gelişmesine yardımcı oldu. Bu özellik sayesinde konumunuz belirleniyor ve bu konuma uygun olarak yakınınızda olan yürüme mesafesinde ulaşabileceğiniz satış gruplarını göreceksiniz. Bu gruplardan ihtiyacınız olanları hemen satın alabilme şansını elde edeceksiniz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.