seo

1

Seo için gerekli olan bu yöntemlerin her birini adım adım öğrenelim. Seo çalışmalarınıza katkıda bulunmak isterseniz seoric.com‘ a ait seo paketlerini tercih edebilirsiniz. Fare ile tablo çizmek için aşağıdaki yolu takip edin:*Tablo menüsünden Tablo Çiz komutunu veya Tablolar*araç çubuğundan Tablo Çiz düğmesini tıklatın. Fare işaretçisi bir kalem şeklini alacaktır.*Tablonun bir köşesinin görüntülenmesini istediğiniz noktaya tıklatıp fare sol tuşu basılı iken tablonun diğer köşesine kadar sürükleyin.

Fare sol tuşunu bırakın. Bir dikdörtgen oluştuğunu göreceksiniz. Bu tablonun dış çizgileridir.*Tablonun sütunlarını çizmek için üst çizgi üzerinde fare sol tuşuna tıklatıp basılı tutarak aşağı çizgiye kadar sürükleyin. Bunun terside doğrudur.*Tablonun satırını çizmek için sol çizgi üzerinde fare sol tuşuna tıklatıp basılı tutarak sağ çizgiye kadar sürükleyin. Bunun terside doğrudur.

Yanlış çizdiğiniz çizgileri silmek için Tablolar araç çubuğundaki Silgi düğmesine tıklatın. Daha sonra silmek istediğiniz çizgi üzerinde fare sol tuşu basılı iken sürükleyin.*Yeniden çizgi çizmek için Tablolar araç çubuğundaki Tablo Çiz düğmesine tıklatın.

Bu tür tablo oluştururken aşağıdakileri dikkate alın:

  • Bu tür tablolar piksel cinsinden boyutlandırılır.
  • Tablo ilk çizildiğinde bir dikdörtgen şeklinde oluşur.*Daha*sonra yukarıda anlatıldığı gibi içi çiziler.
  • Boşluk bırakılmadan yatay olarak çizilen iki tablo bir biri*ile çakışır. Bir biri ile çakışan tablolar kullanılamaz.
  • HTML‘ in tablo yerleşimi ile ilgili bazı sınırlamaları vardır.
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.