Tamindir E-Dergi Çıktı!

Türkiye’nin en popüler program indirme ve teknoloji haberleri adresi olan Tamindir, yeni yıla da yeniliklerle girdi. Tamindir yeniliklere doymadı ve yeni bir E-Dergi projesi ile karşımıza çıktı. Birinci sayısını 2013 yılının ilk ayında yayınlayan Tamindir adresi, dergiyi kullanıcılara tamamen ücretsiz olarak sunuyor. Tamindir e-dergide ne ararsanız var. Yazılımdan teknolojiye, oyundan mobil dünyaya kadar haber, inceleme ve rehber yazılarını bulabileceksiniz.

Güncel haber içeriğini dergi ile birleştiren tamindir kullanıcılarına yeni bir kanal açmış durumda. Sade ve şık tasarımı ile benimde çok dikkatimi çeken e-derginin kullanımında biraz zorluk çekeceksiniz. Ancak sürekli e-dergi okuyan birisi için durum farklı olacak tabi. Zoom seçeneklerini kullanabileceğiniz e-dergide tam ekran modunda alt menüden resimlere ve imleçlere tıklayarak sayfalar arasında geçiş de yapabilirsiniz.

Tamindir e-dergi ile teknolojiden, mobil dünyaya kadar bir çok haber ve inceleme yazıları görebilirsiniz. Tamindir’in profesyonel editörleri tarafından hazırlanan Tamindir e-dergi, daha henüz çıkalı 24 saat olmadan beğeni topladı.

Sizlerde Tamindir E-Dergi adresinden tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.