webmaster forumu ve sunucu tavsiyelerimiz

İnternet dünyası’nın gelişimi bir çok girişimciyi harekete geçirdi. Ülkemizde ve dünyada yeni fikirler ortaya atan kişiler artık birer web sitesi ile bu işlemleri gerçekleştiriyorlar. Yeni bir girişimci bir şirket veya bir ürününü satacak ise ilk başta web sitesi ile gerçekleştirmenin doğru olduğunu düşünüyor. Devir teknoloji devri olduğundan dolayı aklını kullanan girişimciler bu yönteme başvurmaktadırlar.

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi artık web sitesi ile ürün satacak iseniz müşterilere ulaşmak daha basitleşiyor. Ya da ürün değilde daha farklı bir şeyler planlıyorsanız sizlere web sitesi aracılığı ile ulaşabilmektedirler. Konumuza dönecek olursak, ülkemizde bu konuda çok gelişti ve artık her şirketin ve herkesin bir web adresinin olduğunu söyleyebiliriz. Tabi sektörün daha da ilerleyeceğini söylersek tahminlere göre bu web adreslerinin daha da gelişeceğini söylemek mümkün. Yaptığımız bir araştırmaya göre 1995-2012 yılları arası internet sitelerinin grafik gösteriminden anladığımız kadarıyla 2012 yılında yaklaşık 698 milyon internet sitesi -alan adı- ve bunların yaklaşık 209 milyonu aktif durumda. Bu sayının her saniye arttığını da eklemek isteriz.

Webmasterlık artık günümüzün önemli meslek gruplarından olmuştur. Webmaster forumlarından istediğiniz şekilde bilgilere ulaşabilirsiniz. Webmaster forumu ile daha bilgili olabilmek mümkün oluyor.

Eğer sizlerde bir web sitesi sahibi olmak istiyorsanız öncelik ile host ve domain -alan adı- sahibi olmalısınız. Bunun için ise en güzel cevabı Webmaster forumu, domain, hosting ve sunucu tavsiyelerim sayfasından alabilirsiniz. Önem arz eden host’u seçerken çok dikkatli olmalısınız. Zaten yukarıda ki sayfadan da gayet güzel bilgiler edinebilirsiniz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.