7 sene önce
7 sene önce

WeChat Nedir?

WeChat aslında güzel bir şeydir. Hemde öyle böyle değil. WeChat adından da anlaşılabileceği gibi son dönemin mesajlaşma uygulamalarına bir alternatif olarak gelmiştir piyasaya. Akıllı telefon teknolojisinin hızlı bir şekilde yayılması sebebiyle uygulama geliştiricilerde hızlı bir şekilde üretimlerine devam ediyor. Son dönemde televizyonlarda görmüş olduğumuz WeChat reklamı`da çok güzel bir şekilde hazırlanmış. Haberimizde sizlere WeChat Nedir? WeChat Ne İşe Yarar gibi soruların yanıtını vereceğiz.

WeChat reklamında ise Messi oynamıştı hatırlayacaksınız. WeChat Viber uygulaması ile WhatsApp uygulamasının birleştiği bir uygulama olarak göze çarpıyor. Şuanda da zaten Google Play Store sayfasına girdiğinizde WeChat uygulamasının en çok indirilen ücretsiz uygulamalar kategorisinde 3.sırada olduğunu göreceksiniz.

300 Milyon kullanıcısının bulunması da uygulamanın popülerliliğini bizlere gösteriyor aslında. Çoğu kişide olduğu için rehberden otomatik ekleme gibi özelliği bulunuyor uygulamada. Tanıdıklarınız ile ücretsiz mesajlaşmak resim dosya paylaşabilme gibi özellikleri de mevcut. WeChat tamamen reklamsız yazıyor. Ücretsiz üstelik.

Wechat

Viber`i bilenler biliyor. Ücretsiz olarak (sadece internet yolu ile) görüntülü konuşma ve mesajlaşma uygulaması. Bu WeChat ise bunu HD olarak sunduğunu iddia ediyor. Ben henüz daha bir görüntülü konuşma yapamadım WeChat uygulamasında. Ama Messi gibi dünyanın en ünlü futbolcularından birisini reklamlarında oynattıklarına göre uygulama 4-4lük olsa gerek.

Reklamı iyi yaparsanız sizde dünyanın en çok bilinen uygulamalarından olursunuz. Bu uygulamayı hemen Google Play Store sayfasına girerek indirebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaşın

En Çok Okunanlar
Yazılarımızı hobi olarak alıp kullanabilirsiniz. Biraz emeğe saygı yaparsak çokta güzel olmaz mı?