WhatsApp Android İçin Tekrar Güncellendi

10

Teknoloji dünyasında ki savaşların en önemli araçlarından olan WhatsApp, Facebook’un satın alması ile güncellemelerde eksik kalmıyor. Bilindiği gibi rekor bir fiyat ile Facebook, WhatsApp’ı satın alarak tarihi bir anlaşmaya imza atmıştı. Facebook’un satın almasıyla beraber WhatsApp sürekli halde güncelleme alır oldu ki bu da WhatsApp’ı ne kadar önemsediğinin bir göstergesi Facebook’un.

WhatsApp’ın son güncellemesinin ardından bir kaç değişikliğe gideceğini duyurdu. WhatsApp Android için 2.11.186 sürümünde var olan özelliklerin çoğunu geliştirerek bu güncellemede karşımıza çıkardı. Bu güncellemeler ile hangi özellikler geldi ve ne tür değişiklikler yapıldı hepsine tek tek göz atıyoruz.

WhatsApp`ta son görülmeler, resim ve profil için yeni gizlilik ayarları daha farklı bir hale getirildi. Fotoğraflarınızı hızlı paylaşmak için homescreen butonu eklenerek daha hızlı şekillerde işinizi halledebileceksiniz. Bir arkadaşınıza servis için ödeme seçeneği eklendi. (yılda 0,89 € olarak )

Sohbetlerde uzun video gönderme seçenekleri, widget ile ana ekranda okunmamış iletileri görüntülemek için seçenek gibi özellikler bu sürümde mevcut. ( Android 3.0 ve üstü için)

whatsapp_

Profil fotoğrafı ve grup simgelerine paylaşmak veya kaydetme seçenekleri ve kullanıcıların gönderebileceğiniz sohbet geçmişi gibi farklı özellikler ayrıyetten WhatsApp’ın son sürümünde yer alıyor.

Sony akıllı cihazlarında emoji gönderme sorunu çıkıyordu bu düzeltildi. Samsung Galaxy Note 3 ve diğer Sony akıllı telefonlarda sesli notlar kayıt sorunu da bu güncelleme ile birlikte tam çözülmüş oldu.

Son olarak Hintçe dil için destek etkinleşmiş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.418 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.