WhatsApp Mesajlarınız Okunuyor! Dikkat

7

Evet yasakların yasaklı ülkesinde yani canımız güzelimiz ülkemizde iktidarın politikası nedeniyle iyice çöplüğe dönmüş durumdayız. Ülkemizde ki yasaklar sürekli devam ediyor. Yakın bir zamanda bilindiği gibi Facebook, Youtube ve Twitter sosyal ağları kapatılmıştı. AKP zihniyeti malesef ülkemizde ki gelişmeleri engellemeye çalışıyor.

Gelişmişlik düzeyinde ki ülkelere bakıldığında ne kadar aramızda fark olduğunu görebiliyoruz. İletişim çağında olduğumuz şu yıllarda böyle bir yasaklama zihniyetinin oluşması ve uygulanmasına yorum yapmak hakikaten çok zor. Akıllı telefonların vazgeçilmez anlık online mesajlaşma uygulaması WhatsApp‘da meğersem mesajlar izleniyormuş.

Yapılan açıklamalar gösteriyor ki nasıl bir ülkede yaşıyoruz ve nasıl böyle bir iktidarın malzemesi haline dönüşmüşüz. Gerçekten akıl almaz. WhatsApp mesajları meğersem izleniyor imiş. Türk Telekom, böyle bir yetkiye sahip olduğu andan itibaren büyük bir tartışma başladı. Başlanmayacak gibi de değil hani.

akp-whatsapp-skype-sansur

Tüm bilişim dernekleri ve bilişim müdürleri yaptıkları açıklamalarda bunun yasal olmadığını ve Türk Telekom’un büyük bir suç işlediğini söylüyor. AKP hükümetine yasal yada yasal olmayan şeyler geçmiyor nede olsa. Boşa açıklamalar yapmış oluyoruz bizlerde.

Bizde buradan duyuralım ki WhatsApp’da bakkal espirileri yapmayın AKP hükümeti fişinizi çekebilir. Tabi mantıklı espiriler ve konuşmalar yaparsanız zeka seviyesi pek yüksek olmayan AKP zihniyetinin anlaması zor olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.387 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.