Xperia Z3 ve Galaxy Note Birlikte Görüntülendi

15

Dünyanın iki dev firması çıkardığı akıllı telefonlar ile kullanıcıların ilgisini çekiyor. İki dev firmanın ortak özellikleri ise Android işletim sistemi kullanmaları. 2014 yılında da farklı tasarımda akıllı telefonlar geliştirecek bu iki dev firma. Sony, son yıllarda ki başarılı çıkışını sürdürürken Samsung’da Galaxy modelleri ile çok farklı konuma geldiler.

Sony, Xperia modelleri ile pazarda ki başarısın hızlı şekilde sürdürüyor. En son, Xperia Z2 modelini Şubat ayında duyurmuştu hatırlayacaksınız. Ardından ise Mayıs ayı içerisinde satışa koydu. Bu modellerden sonra şimdi yeni bir amiral gemi üzerinde çalışmalar yapıyor firma. Yakın zamanda pazara sunmayı planlayan şirket, yeni amiral gemisinin ismi Xperia Z3 olacağı gelen detaylar arasında. Her ne kadar tahminler Xperia Z3 olacağı düşünülse de sadece tahmin olduğunu belirtmek gerekiyor. Akıllı telefon için gelen sızıntı haberlerinin sonu yok gibi.

Sony’in yeni akıllı telefonu yani amiral gemisini Almanya’da düzenlecek olan IFA 2014′de resmi olarak duyurması beklenmekte. Gelen sızıntı haberi ise Sony Xperia Z3, Samsung’un eski amiral gemisi Galaxy Note ile birlikte görüntülenmesi. Görüntü çok net. Birlikte çekilmiş olan fotoğrafta Xperia Z3’e dair her şeyi görebiliyoruz.

Sony Xperia Z3′ün genel dış hatlarına bakarak özelliklerini söyleyecek olursak ; dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 801 MSM8974AC yonga seti ve 16/32GB dahili veri kapasitesine sahip. Ayrıca Android 4.4 KitKat işletim sistemi ile gelmesi 3GB RAM’in bulunması cihazı farklı kılıyor. 20.7MP kamera ve Quad HD ekran ile gelmesi de muhtemel ihtimaller arasında yer alıyor.

Xperia Z3 Türkiye fiyatı ve Xperia Z3 Türkiyeye ne zaman gelecek soruları ise önümüzdeki günlerde yanıtını bulacak.

Xperia-Z3-2

Xperia-Z3-3

Xperia-Z3-4

Xperia-Z3-5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.387 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.