Yandex.Disk Windows Phone’da Yerini Aldı

14

Dünyada yeni bir akım başlatmak isteyen ama hala bir çıkış görülemeyen arama motoru Yandex, bulut servisi Yandex.Disk’i Windows Phone için geliştirdi. Yandex’in popüler hizmeti bulut depolama servisi Yandex.Disk artık Windows Phone’da da görebileceğiz. Hemde Türkçe destekli olarak.

Yandex’in son dönemlerde en çok kullanılan bulut depolama servisi Yandex.Disk artık Windows Phone’larda yerini almış durumda. Bundan sonra WP kullananlarda Yandex.Disk bulut depolama servisini kullanabilecekler. Diğer cihazlar ile koordineli olarak çalışmakta olan bu uygulama sayesinde yüklemiş olduğunuz dosyaları diğer cihazlarda da görme imkanına sahip olma şansına erişeceksiniz.

yandex_disk

Veri kullanımını düşürmek amacı ile uygulamada link paylaşım imkanı da sunulmuş. Android ve iOs’larda da oldukça popüler olduğu görülen Yandex.Disk, Türkçe dil seçeneği sunması da ayrı bir hava katıyor uygulamaya. Windows Phone 8 ve Windows Phone 7.5 sürümleri ile uyumlu olan Yandex.Disk çok az bir yer kaplıyor. WP’lere yeni gelen bu uygulamanın boyutu ise 1 MB. Hemen sizlerde Yandex.Disk Windows Phone için buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.388 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.