Yeni iPad satışa çıkıyor

2

Apple’ın geçtiğimiz haftalarda tanıttığı 2012 model yeni iPad yurt dışında görücüye çıktı. Yeni iPad, başta ABD olmak üzere Büyük Britanya, Fransa, Almanya, Kanada, İsviçre, Japonya, Hong Kong, Singapur ve Avustralya ‘ daki Apple mağazalarında satışa sunuluyor. Aynı zamanda perakendecilerde ve çevrimiçi mağazalarda satışta olduğu doğrulandı.

Yeni iPad ilk olarak beklenildiği üzere Avustralya’da piyasaya çıktı. Saatlerin ilerlemesi ile birlikte önce Asya, sonra Avrupa ve en sonunda da Kuzey Amerika’dakiler yeni iPad ile tanıştı. Apple ‘ ın tüm ürünlerinde olduğu gibi sıraya girenler ve ilk olarak almak isteyen vatandaşlar kuyruklar ile yeni iPade ulaşma şansını yakaladılar. Gelen haberler ‘ de Apple’ın Tokyo’daki Ginza mağazasının dışında yaklaşık 450 kişi sırada beklemiş. Londra’daki Apple mağazalarının önünde de kuyruklar oluşmuş. Yeni iPad Apple’ın anavatanı ABD’de de büyük ilgi görüldüğü bilgiler dahilinde.

Yeni iPad 23 Martta Avusturya, Bulgaristan, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Finlandiya, Yunanistan, Danimarka, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Lihtenştayn, Lüksemburg, Çin Makao bölgesi, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya ve İsveç’te de piyasada olacak. Peki yeni iPad Türkiyeye ne zaman gelecek. Yeni iPad ‘ in Türkiyeye mayıs sonlarına doğru geleceği üzerine tahminler yürütüldüğünü söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.323 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.