7 sene önce
7 sene önce

Yenilenmiş X5 Görücüye Çıktı

BMW denilince akla ilk gelen serilerden olan BMW X5 yenilenmiş hali ile karşımıza çıkıyor. Otomobil dünyasının lider markalarından olan BMW sunmuş olduğu otomobil modeller ile piyasada en çok tutulanlar arasında yer alıyor.

BMW ürettiği ve satışa sunduğu modeller ile kendini hayran bıraktırmaya devam ediyor. Ayrıca Otomobil devinin binek otomobilleri dışında SUV sınıfında yer alan modelleri de büyük ilgi görmekte. BMW’nin SUV sınıfının en iyi temsilcilerinden biri olan X5 modeli, Alman üretici tarafından baştan aşağı yenilenmiş olarak karşımıza çıktı. Aracın gövde kısmında değişiklikler görüyoruz. Aynı zamanda donanım olarakta müthiş değişimler mevcut.

Yenilenmiş olarak karşımıza çıkan BMW X5 modelinin resmi duyurusu da gerçekleştirilmiş oldu. Yenilerek kendini daha da yakışıklı duruma getiren X5, üçüncü nesil ile piyasada yerini almaya hazırlanmakta. Aracı incelediğimizde ön çamurluklarında hava çıkışları ve beraberinde yan eteklerinde bulunan metal detaylar öne çıkıyor. Aynı zamanda aracın iç dizaynında da çeşitli değişlikler yapılmış durumda.

Yenilerek piyasaya tekrardan çıkacak olan BMW X5’de yapılan değişikliklerin en belirgini ise iç bölümü. Göze çarpan detaylar arasında orta konsolda yer alan 10.25″lik ekran ilgi görüyor. Bunun yanı sıra dört bölgeli klima sistemi, 360 derece dönebilen görüş kamerası ve arka kısımdaki eğlence sistemi öne çıkıyor. Yeni X5’in çıkış tarihi ve X5’in yeni fiyatı hakkında bilgiler mevcut değil.

New-X5

2014-BMW-X5-7[2]

2014-BMW-X5-28[2]

2014-BMW-X5-26[2]

2014-BMW-X5-24[2]

Bu Yazıyı Paylaşın

Yorumlar (1 Yorum)

  • Elmalı Kurabiye

    9 Haziran 2013 - 10:41

    iyi bir site teşekkürler.

En Çok Okunanlar
Yazılarımızı hobi olarak alıp kullanabilirsiniz. Biraz emeğe saygı yaparsak çokta güzel olmaz mı?