Arçelik Servisi standartların üstünde servis hizmeti

2

Ülkemizde tartışmasız lider bir konumda beyaz eşya sektöründe söz sahibi olan Arçelik, Avrupa klasmanında üçüncülüğü ile dünyanın her yerinde ürünlerini sergilemekte, büyüklüğü ile yüzden fazla ürün çeşitliliğini barındıran ve aynı zamanda üreten bir firma özelliği taşımaktadır. Arçelik, aynı zamanda buzdolabı satış rekoru ile bugün Avrupa’nın en çok satışı gerçekleşen firma özelliğini korumaktadır.

Yıllardır İstanbul ilimiz genelinde her bölgeye yerleşen şubelerimiz ile verdiğimiz teknik servis, onarım ve bakım hizmet farkını Arçelik marka tüm ürünlerinizde yüksek garanti ile sunan firmamız, nitelikli hizmet sunumunu geçmişte olduğu gibi bugünde aynı kalite içerisinde sürdürmektedir. Firmamız, kurumsal yapısı gereği çalışkanlığını günün yirmi dört saati siz değerli müşterilerimize hizmetlerinde kesintisizlikle devam ettirmektedir.

Firmamız değerli şubelerinden biri olan ve Kadıköy ilçe nüfusuna yıllardır sağlıklı ve güvenilir hizmet ayrıcalığını başarı ile gerçekleştiren Kartal Arçelik Servisi, kadrosunda bulundurduğu, konusunda uzman personelleri ile güler yüzlü bir yaklaşım sergilemekte, aynı zamanda üstün kalite hizmetlerini süreklilik ve hızla yerine getirmektedir.

Önemli şubelerimizden bir olan ve Çekmeköy bölge ve civarını en kaliteli hizmet sunumunu gerçekleştirmek için yirmi dört saat aralıksız hizmet gerçekleştiren Çekmeköy Arçelik Servisi, mobil servis ayrıcalığı ile siz değerli müşterilerine anında müdahale edebilmekte aynı zamanda kaliteden taviz vermeden disiplinli bir şekilde çalışmalarını devam ettirmektedir.

arçelik-servis

Maltepe halkının tüm taleplerine anında çözümlerle cevap verebilme yeteneğinde olan Küçükbakkalköy Arçelik Servisi, yıllardır bölgede gösterdiği üstün performans ile Maltepe halkının haklı takdirini kazanmış ve dolayısıyla bölgenin lideri konumunda hizmetlerine her geçen gün yenilerini ekleyerek başarılı çalışmalarını sürdürmüştür. Şubemiz teknik destek üstünlüğü ve personel katkısı ile hizmetlerinde kaliteyi korumakla kalmamış, bu ilaveten üstün çalışma şartları çerçevesinde müşteri memnuniyeti için üstün performansla hizmetlerini devamlı kılmıştır.

Kuruluşumuz yirmi yıllık tecrübesiyle hizmetlerinde her geçen gün artan kaliteli çalışmalarını devam ettirmekte, aynı zamanda günün yirmi dört saati İstanbul genelinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kuruluşumuz siz değerli müşterilerimize beyaz eşya teknik servis, bakım ve onarım konusunda her türlü aydınlatıcı bilgi aktarımı için çağrı merkezinden teknik destek vermektedir.

Yorumları Görüntüle

3 yorum

  1. Volkan Atabey dedi ki:

    Valla hocam genelde memnun kalınıyor arçelik servisinden.

  2. Canan dedi ki:

    En iyi servislerden biridir Arçelik bencede

  3. film izle dedi ki:

    evet katılıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.