Ataşehir Ariston Servisi

2

Çamaşır makinesi modelleri, günümüz modern dünyasında özellikle ev hanımlarının çamaşır gibi oldukça yorucu ve zorlu bir ev işini daha kaliteli, daha rahat ve daha konforlu şekilde yapabilmesine yardımcı oluyor. Bu konuda dünya genelinde en çok tercih edilen marka olan Ariston markasının çamaşır makinesi teknolojilerinde daha fonksiyonel ve yenilikçi teknolojiler bulunuyor.

İstanbul gibi büyük bir kentin, en büyük ilçelerinden birisi olan Kadıköy sınırları içerisinde Sancaktepe Ariston Servisi hizmetleri sunuyoruz. Ariston markalı çamaşır makinesi modellerinde sıklıkla karşı karşıya kalınabilen arızalara özel modern çözümler, en kısa süreler içerisinde sunuluyor. Servisimize gelen en sık Ariston çamaşır makinesi arızalarının başında ise çamaşır makinesinin su almaması sorunudur.

ariston-servis

Ariston markalı çamaşır makinesinin su almaması gibi bir sorunla ile karşı karşıya kalması durumunda en kısa süre içerisinde Acıbadem Ariston Servisi hizmetlerimize başvuruda bulunulması gerekiyor. Çok kısa süre içerisinde adrese ulaşan teknik ekiplerimiz, Ariston markalı çamaşır makinesi modellerinde ortaya çıkan su almama sorunu için arıza tespit işlemini yapmaktadır.

Arıza tespit işlemi sırasında tam donanımlı ekipmana sahip olan teknik ekibimiz tarafından su giriş ventili, kapı kilidi ve pompa motoru sırası ile kontrol edilmektedir. Arıza tespit edilen parçanın direkt olarak değişimi yapılmaktadır. Bu değişim sırasında ise tamamen Ariston orijinal yedek parçalarının kullanımına öze gösterilerek, daha uzun süreli dayanıklılık ve kullanım sağlanıyor.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.