Franke Servis Türkiye – 444 1 494

1

Franke bir Avrupa malı olarak hayatımıza girdi. Ortalama 10 senedir ülkemizde satışı yapılan bu ürünler dünya üzerinde ortalama 100 seneyi aşkın bir süredir satış yapmaktadır. Bu kadar zaman ayakta kalabilmeyi başaran firma bunu kaliteli ürünler üretmesine bağlıyor. Ülkemizde bir markanın bu sürede ayakta kalabilmesini sağlamak için sadece kalitenin yeterli olmayacağını bildiğimiz için, ibraz daha incelemeler yaptık. Ve firmanın gerçekten başarılı bir teknik servis ekibine de sahip olduğunu her noktaya ulaşabildiklerini gördük.

Franke Servis

Ülkemizdeki Franke teknik servislerini incelediğimizde sadece Avrupa’daki teknik servis kalitesini 444 1 494 nolu telefon üzerinden ulaşabileceğiniz özel Franke teknik servis de gördük. Gerçekten başarılı bir ekip ile tüm Franke ürünlerinize anında müdahale edebilen bu ekip Franke markasını Türkiye’de gerçekten iyi bir noktaya getirmekde büyük katkı sağlıyor. Ve buda markayı daha çok alınabilir hale getiriyor. Özel Franke teknik servis, parça garantili çalışıyor.

Franke Servis Numaraları

Satın aldığınız bir ürünün kurulumunu teknolojini el verdiği sınırlarda kullandığı cihazlarla gerçekleştiriyor. Hata payını sıfıra indiren özel Franke teknik servis belli periyotlarda talebiniz olduğu sürece ürünlerinizin bakımlarını da yapıyor. Ve bu şekilde ürünleri çok daha uzun yıllar masrafsız bir şekilde kullanmanıza olanak sağlıyor. Eğer sizlerde Franke almak istiyor ve bu konuda tereddütte düşüyorsanız kesinlikle Franke tercih edebilirsiniz. Son olarak gerekli tüm durumlarda 7/24 özel fraanke teknik servisine 444 1 494 nolu telefon üzerinden ulaşabileceğinizin altını bir kez daha çizmek isteriz.

Site : www.frankeservis.co

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.