Profilo Servis Merkezleri

1

Profilo Servis Merkezleri
444 25 89

servis asia güvencesi ile profilo Beyaz Esyalarınıza, profilo Ankastrelerinize, profilo Klimalarınıza ve profilo Kombilerinize servis hizmeti vermekteyiz. profilo Cihazlarınızda oluşan herhangi bir nedenden dolayı İstanbul’ un her yerinden profilo servis leri çağrı merkezimizi arayabilir yada servis talep formunu doldurarak servisimize ulaşabilirsiniz.
profilo Beyaz Eşya Servisi, profilo servis Ankastre Servisi, profilo Kombi Servisi ve profilo Klimanıza servis talepleriniz için 0 (216) 366 17 11 ve 0 (216) 469 34 35 numaralı çağrı merkezlerimizi arıyarak bize ulaşabilirsiniz. Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme ve işçilik veriyoruz.
Servis Asia doğruluğuyla , tüm orjinal ve yedek parçalar ekonomik fiyatlara bulunmaktadır. Alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla İstanbul geneline bakım, onarım, arıza, tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktayız.
profilo Beyaz Eşya Servisi, profilo Ankastre Servisi, profilo Servis ve profilo Klimanıza servis talepleriniz için profilo servis bölgeleri sayfasını ziyaret edebilir yada 444 25 89 numaralı çağrı merkezlerimizi arıyarak bize ulaşabilirsiniz. aynı zamanda bildiğiniz gibi bosch siemens profilo aynı grup ürünüdür.diğer gurup markası bosch servis sayfasıda sizler için gerekli olabilir. Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme ve işçilik veriyoruz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.