Ümraniye Arçelik Servisi

1

Her geçen gün gelişen modern dünyamızda ihtiyaçlara yönelik olarak birbirinden farklı alanlarda teknolojilerin sunduğu imkanlardan yararlanılıyor. Bu konuda Arçelik markasının ileri teknoloji ürünü beyaz eşya teknolojileri evlere pratik ve modern çözümler getiriyor. Bu konuda da özellikle Arçelik markalı çamaşır makineleri ile çamaşır yıkama derdi sona eriyor.

Özellikle de Arçelik çamaşır makinesi modellerinde yer alan ileri teknolojiye eş değer seviyede servis hizmetlerini en profesyonel şekilde Ümraniye Arçelik Servisi hizmetleri ile sunuyoruz. Böylece daha kolay, daha hızlı ve daha kaliteli şekilde çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Arçelik çamaşır makinesi modellerinizde karşı karşıya kaldığınız çamaşır makinesinin motorunun yıkama programında da sıkma programındaymışçasına çok hızlı çalışması sorunu için kısa süreler modern çözümler sunuyoruz.

yetkiliservisler

Bu noktada Ataşehir Örnek mahallesi sınırları içerisinde yer alan Örnek Mahallesi Arçelik Servisi hizmetleri ile gezici ekiplerimiz en kısa süre içerisinde adresinize başvurunuzla birlikte gelerek Arçelik çamaşır makinenizde bu soruna yol açan arızanın tespitini yapmaktadır. Bunun içinde hız kontrol ünitesi ve hız kontrol ünitesinde bulunan tiryak arızalanmış olabileceğinden teknik ekiplerimiz öncelikli bu parçaları kontrol ederek, arıza tespit ettikleri halde yenisi ile değişimini yapmaktadır.

Bunun dışında arıza burada değil ise takojenaratör bobini veya ortasında dönen mıknatıs, kırılmış ya da özelliğini kaybetmiş olabileceğinden teknik ekiplerimiz, takojenaratör mıknatısını yenisi ile değiştirmekte ya da bobini komple değiştirmektedir

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.