YouTube’dan Yeni Özellikler

7

Geçen hafta VidCon isminde bir etkinlik düzenlenmişti. Video konferansı olarak adlandırılan etkinlikte YouTube’da ki yeniliklerden bahsedildi. YouTube’un Ceo’su olan Susan Wojcicki, YouTube’a yakın zamanda gelecek yeniliklerden bahsetti. Bunun haricinde daha farklı yeniliklerinde geleceğini söyleyen CEO, 60 kare/saniye (FPS) özelliğindeki videoları yükleyip oynatabilme özelliğininde bundan böyle olacağını söyledi.

Diğer yandan 48 FPS özelliğindeki videoları da bundan böyle destekleyecek olan video adresi YouTube, oyun videoları için müthiş bir görüntü kalitesi izletecek bizlere. 4K ve 60 FPS desteği ile eskiye oranla çok daha akılda kalıcı videolar bizleri bekliyor.

Youtube-Türkçe

Bir başka özellik ise videoların bazılarında bağış özelliğinin gelmesi. Video yükleyen kişilerin bağış kutusu olacak ve yükleyici de artık Adsense hariç bağış ile videolardan para kazanabilecekler. Alt yazı desteğininde üstüne yoğunlaşılması başka özelliklerden bir tanesi. Son olarak YouTube Creator Studio uygulaması ile kanal sahiplerine kolaylık sağlayacak. Tabi bu uygulama şuanda Android için geçerli. İstatistiklere bakılabilecek olan uygulama sayesinde kanal sahiplerinin kolaylığı daha da artacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.418 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.