7 sene önce
7 sene önce

Zotac Geforce GTX Titan Özellikleri

Günümüzde yeni nesil teknoloji gelişmeleri ve yenilikleri sadece mobil teknoloji üzerinde gerçekleştirilmemektedir. Tüm dünya genelinde özellikle masaüstü bilgisayar teknolojisi donanım ürünleri üzerinde gerçekleştirilmekte olan geliştirmeler ve yenilikler çok daha yüksek bir kalitede, verimlilikte ve performansta bir bilgisayar kullanım deneyimini teknoloji severlere sunmaktadır.

Bu noktada Nvidia firması tarafından geliştirilmekte olan GeForce ailesi ile yakalamış olduğu üst düzey teknoloji seviyesi sayesinde AMD firması ile arasında olan rekabeti hayli kızıştırmıştır. Nvidia tarafından geliştirilen GeForce ailesinin dört yeni üyesi üst seviye ve orta, üst seviye oyun grafik kartları arasında yer almaktadır.

zotac geforce gtx

Nvidia tarafından geliştirilen Zotac Geforce GTX Titan, en üst düzey bir ekran kartı. 6GB’lık GDDR5 grafik belleğiyle donatılmış olan kart, 6.008 MHz saat hızına sahip. Kartın belleği, 384-bit arayüz ile kart çipine bağlı bulunuyor. DirectX 10 modunda 102FPS sunabilen kart, DirectX 11 modunda 77FPS yapabilmektedir. Ayrıca 1920×1080 çözünürlüğü ile bu verimliliği sunabilmektedir. Bu potansiyellerin haricinde 837MHz saat hızında çalışan GK110 GPU, 2.688 shader birimini desteklemektedir.

Bu Yazıyı Paylaşın

Yorumlar (3 Yorum)

 • hasan

  4 Ekim 2013 - 21:41

  mükemmel bir ürün böyle bir ekran kartım olucak varyaa süper bişey…

 • berdan

  8 Temmuz 2014 - 15:34

  şimdiye kadar en iyi performans aldığım ürünlerden biri budur.

 • Kadir

  22 Ekim 2014 - 09:36

  Bunun gibi bi kart almak istiyorum ya süper birşey ya hem oyun açısından da kasma sıkıntısı yaşanmaz .p:))

En Çok Okunanlar
Yazılarımızı hobi olarak alıp kullanabilirsiniz. Biraz emeğe saygı yaparsak çokta güzel olmaz mı?